Kaderníctvo

Lula Factory – Vaše all-in-one kaderníctvo

Hneď ako vkročíte do našeho salónu, budete srdečne privítaní, pocítite našu príjemnú a osobnú atmosféru. Potom si môžete vychutnať rôzne individuálne služby, ktoré naše kaderníctvo poskytuje.

Srdečne vás pozveme, aby ste sa usadili v našom salóniku, priniesli si z poličky nejakú knihu o móde a umení a ponúkneme vám výborný čaj, kávičku alebo ochutenú vodu.

Taktiež si môžete u nás vyskúšať a ovoniať všetky prípravky, ktoré si môžete u nás aj zakúpiť.

Naša filozofia

  • Staráme sa o ľudí a prírodu.
  • Ako hosť ste u nás na prvom mieste a našim cieľom je vaša spokojnosť a krásne a zdravé vlasy.
  • Vaše vlasy sú ošetrené profesionálnymi produktami od Paul Mitchell, s ktorými máme výborné skúsenosti.
  • Ako zodpovedný zamestnávateľ neustále školíme náš tím a ponúkame im výborné pracovné podmienky.


Nechajte sa inšpirovať našou ponukou

Trendy a stylingové poradenstvo pre vaše priania a vašu osobnosť. Objavte tu množstvo módnych nápadov na účesy. Máte chuť na trendovú farbu vlasov alebo nový štýl?

Nechajte si poradiť od niektorej z našich stylistiek nezáväzne a s potešením. Budete prekvapení, koľko nových a vzrušujúcich možností vám bude vyhovovať!

Vyberte si tu jeden zo zdrojov inšpirácie na základe farby vlasov, typu účesu, módneho štýlu a aktuálnych trendov.

Objavte nové trendy a vašu predstavu o novom účese …

Vaše vlasy sú našou vizitkou

U nás v Lula Factory pečujeme ako o vás, tak i o vaše vlasy s najväčšou starostlivosťou. Dbáme na to, aby ste opúšťali naše kaderníctvo spokojné a vaše vlasy vás mohli zdobiť čo najdlhšie. Na to používame len tie najlepšie produkty, ktoré sa nám počas našej kariéry osvedčili a za ktorými stojíme.

Na našom Instagrame, si môžete pozrieť našu prácu, i komentáre spokojných zákazníčiek, ktoré navštívili náš salón.


Keď sa muži zaoberajú hlavou, hovorí sa tomu myslenie. Keď ženy robia to isté, hovorí sa im kaderníctvo.

Nadpájanie vlasov

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov sa u nás v salóne robíme trubičkovou metódou. Táto metóda je maximálne prepracovaná a šetrná ku vlastným vlasom klientky. Funguje na princípe zmrštenia malej mäkkej trubičky, ktorá veľmi rýchlo, jednoducho a šetrne uchytí pripájaný prameň na vlastných vlasoch. Pripájaný prameň je vytvrdený najkvalitnejším a najtvrdším talianskym keratínom. Týmto uchytením vzniká veľmi nenápadný a dokonalý spoj ktorý v žiadnom prípade neničí, neorezáva a nevytrháva vlastné vlasy klientky. Táto metóda nespôsobuje alergické reakcie, pretože pri nej nie sú používané žiadne lepidlá, chemikálie a kovy.

Ďalšou obrovskou výhodou tejto metódy je že pri prepájaní a opätovnom použití vlasov nedochádza ku opotrebovaniu spojov. Nie je potrebné ich prerábať a tým skracovať vlasy. Nakoľko je spoj vytvrdený najkvalitnejším talianským keratínom. To znamená že tie isté vlasy môžete používať niekoľko rokov. Nadpájanie vlasov touto metódou je aj veľmi časovo úsporné, trvá maxinálne dve hodiny. Prepájanie, teda následné posunutie odrastených prameňov naspäť ku pokožke hlavy je potrebné robiť cca každých 8 týždňov. Neodporúčame túto dobu prekračovať.

Vlasy zakúpené v našom salóne majú Slovenský pôvod. Vlasy si sami vykupujeme v našom salóne, čiže vieme zaručiť 100% kvalitu a pôvod, vlasy sú vždy nefarbené a zdravé. Po vykúpení vlasy putujú ku našej vlásenkárke, ktorá nám spracuje vlasy do prameňov podľa našich presných požiadaviek. Takéto predĺžené vlasy treba česať špeciálnou kefou na to určenou z diviačej srsti a nylónu, ošetrovať ich profesionálnou vlasovou kozmetikou bez obsahu silikónov a olejov, ktoré znehodnocujú kvalitu uchytenia spojov na hlave. Takáto kozmetika im totiž dodá potrebné vitamíny a živiny, ktoré už nedostávajú z pokožky a tým sa predĺži ich životnosť.