Kozmetika

Kozmetika s Lula Factory

Tradícia založená na kvalite

Už viac ako 85 rokov Charlotte Meentzen vyvíja a vyrába vysoko účinné, prírodné produkty starostlivosti o pleť a telo. Desiatky rokov vedy a výskumu sme venovali skúmaniu prírodných a aktívnych ingrediencií pre zachovanie zdravej pokožky a vitaty. Zostávame na čele prírodnej starostlivosti – naše produkty sú certifikované najprísnejšími požiadavkami, ktoré zaručujú, že nepoužívame živočíšne výťažky, parabény a silikóny. Odmietame testovanie na zvieratách. Výsledkom je starostlivosť o krásu pre všetky typy pleti a vekové kategórie. Pre tých, ktorí si chcú dopriať niečo jedinečné.

Ošetrujúca starostlivosť o krásu pomocou masiek a zábalov patrí medzi najstaršie kozmetické metódy vôbec. Dokonca egyptská král’ovná Kleopatra využívala skrášl’ujúce masky z medu a éterických olejov.

Ošetrenia, ktoré ponúkame

Hydratačné ošetrenie – hydratuje intenzívne pleť. Dodáva elastin. Výsledkom je žiarivá , hebká zdravá pleť. Spravíme povrchové čistenie, parafínovu masku alebo Aqua minerals masku s hydratačným minerálnym sérom. Proces trvá zhruba 1 hodinu.

Chemický peeling – sú to ovocné kyseliny. Tento proces je vhodný pre akúkoľvek vekovú kategóriu. Používa sa na hydratáciu pleti, aknóznu a mastnú pleť, na vrásky a ich vyhladenie, na malé jazvyčky, pigmentové škvrny a ďalšie nedostatky. Používa sa 10% až 40% kyselina postupne na viac sedení. Následne po ošetrení sa použije maska z morských rias. Ošetrenie je bezbolestné.  Proces trvá zhruba 1 hodinu.

Relaxačné ošetrenie – je spojené s relaxom pri prijemnej hudbe a masáži tváre, krku a dekoltu, popri účinkovaní masky aj masáž rúk. Proces trvá zhruba 1 hodinu.

Liftingové ošetrenie – pri tomto procese sa vypínajú jemné vrásky, jemnosť a pružnosť pleti. Začíname s hyaluronovou ampulou a s galvanickou žehličkou s liftingovym sérom. Na koniec použijeme pleťové banky na lifting mimickych vrások. Proces trvá zhruba 1 hodinu.

Aknózna pleť – problematická pleť vyžaduje špeciálnu starostlivosť, tak ako profesionálnu, tak aj domácu starostlivosť. Hĺbkové ošetrenie je vhodný proces na aknóznu pleť. Používa sa ozonizér, pre dezinfekciu pleti. Skinscruber na vytláčanie nosných zahybov a pórov. Používa sa sťahujúcu maska a dezinfekčná ampulka. Proces trvá zhruba 1 hodinu.

Masky ktoré používame:
– Maska so slimačím mazom
– Zlatá maska
– Colagénová maska
– Avokádová (liečivá) maska
– Čierna maska
– Aqua minerals maska (hydratačná)

Nižšie si môžete prehliadnuť pár našich prác, tak sa pustite do toho, nechajte sa inšpirovať a čím skôr si u nás zajednajte termín!

Laminácia obočia

Laminácia obočia je dlhodobá fixácia obočia, ktorá upraví neposlušné chĺpky do požadovaného tvaru . Obočie následne upravíme a zafarbíme farbou na obočie. Laminácia vydrží 3-5 týždňov. Proces trvá zhruba 1 hodinu.

Lash lift

je vytočenie vlastných mihalníc . Chĺpky sú pevnejšie a vyživené. Následne ich môžeme zafarbiť. Lash lift vydrží 3-5 týždňov. Proces trvá zhruba 1 hodinu.