Lula Factory Váš salón krásy

image/svg+xml

Náš tím

Zoznam našich procedúr

Sme váš salón krásy – „továreň na krásu“, kde dokážeme ženu skrášliť od hlavy až po päty. Kaderníctvo, kozmetika, manikúra, mihalnice, tetovanie pier, make-up a prístrojová lymfodrenáž (*je špeciálna technika zameraná na lymfatický systém – opuchy, lymfedémy a problémy so žilovým systémom). Ku každej klientke máme osobitý prístup a orientujeme sa na kvalitu a profesionalitu. V kaderníckej časti sa pracuje s americkou značkou Paul Mitchell, čo je vysoko profesionálna vlasová kozmetika a farby. Túto značku ponúkame aj ako domácu starostlivosť.

Náš personál prechádza intenzívnymi profesionálnymi školeniami pod vedením tejto svetovej značky. Venujeme sa predlžovaniu vlasov najšetrnejšiou metódou na nadpájanie vlasov. Táto metóda sa volá trubičková metóda. Nadpájame vlasy iba nefarbené, z vlastného výkupu, čo znamená, že ich priamo tu v salóne odstrihneme z hlavy a dáme ich spracovať na pramene. Neprebieha tu žiadna penetrácia či napúšťanie vlasov zmäkčovačom. Takže nemáme žiadné ruské, ázijské, či indické vlasy, ktoré pre kvalitu našich slovenských vlasov niesú vhodné. 70% našich klientiek má nadpojené vlasy.

Kozmetika využíva produkty organickej nemeckej značky Charlotte Meentzen. Kozmetika sa u nás robí ručne ale aj prístrojová. Sú to metódy čistenia pleti, uzatváranie pórov, vyhladzovanie vrások neinvazívnymi metódami, hydratačné a liftingové masky. Riešime aknóznu pleť, ozónovú terapiu, galvanizáciu pleti a skinscruber (*odstránenie odumretej pokožky tváre pomocou ultrazvuku). 

Nadpájajú sa u nás aj objemové mihalnice, robí sa lashlift a laminácia obočia.

Máme manikúru klasickú i predlžovanie nechtov akrylgelom na šablóny a shellack.

Tetovanie pier a make-up u nás robí Viki aquarelovou technikou. Školila sa na to v Moskve.

Prístrojová lymfodrenáž je procedúra ktorá trvá 40 minút. Klientka je v miestnosti sama, má pustenú relaxačnú hudbu a aroma terapiu. Lymfodrenáž bojuje proti celulitíde, klientka nadobudne pocit ľahkých nôh, regeneruje a rozprúdzuje lymfatický systém. Takisto napomáha pri úbytku centimetrov.

Otváracia doba

Pondelok – Piatok
09:00 – 17:00
Sobota
09:00 – 12:00
Nedeľa
zatvorené

Ak sme Vás zaujali a radi by ste nás navštívili
dohodnite si Váš termín čím skôr

0948 106 540InstagramFacebook