Mihalnice

Všetko, čo potrebujete vedieť o predĺžení a zahustení rias

Predĺženie a zahustenie rias zvýrazní oči a zväčší ich vzhľad. To znamená, že maskara už nie je potrebná – ráno sa zobudíte a vyzeráte ako nalíčená.

Mihalnice od Lula Factory - technika

Techniky

Existujú rôzne techniky, pričom počet umelých mihalníc sa pri každej líši. S predĺžením mihalníc 1: 1 sa k vašej vlastnej mihalnici pripojí 1 umelá mihalnica. Pri volume mihalniciach sa na každú jednotlivú riasu pripája 2-5 umelých rias. Vybrať si môžete medzi dĺžkou a zatočením mihalníc.

Produkty

V Lula Factory pracujeme so syntetickými mihalnicami, ktoré sú bez alergénov a s lepidlom, ktoré spĺňa lekársky štandard.
K dispozícii máme všetky dĺžky a šírky s krivkou C a D. C-krivka slúži na docielenie prirodzeného výsledku, D-krivka je viac zakrivená a preto vyzerá menej prirodzene. Pravé riasy sa vyberajú jednotlivo a podľa typu.

Postup procesu

Po podrobnej konzultácii sa vyberú najvhodnejšie riasy, alebo tie, ktoré by ste radi použili.
Proces nového setu trvá približne 2 hodiny a opätovné dopĺňanie približne 1 1/2 hodinu. Pri samotnom procese pohodlne ležíte na kozmetickom lehátku so zavretými očami a proces je absolútne bezbolestný. Takže sa nemáte čoho obávať.

Starostlivosť

Aby sa zabezpečila čo najdlhšia trvácnosť, je potrebné vyhnúť sa výrobkom obsahujúcim olej. Trvácnosť môže tiež znížiť soľ (slzy, pot). Prvých 48 hodín po aplikácii by sa na mihalnice nemala dostať voda. Nedotýkajte sa vašich mihalníc rukami. Pokiaľ mihalnice nie sú celkom v konečnom tvare, môžete použiť kefku na mihalnice. Nikdy nepoužívajte mastnú alebo vodeodolnú maskaru. Umelá mihalnica vydrží až do vypadnutia vlastnej mihalnice.

Tu si môžete pozrieť pár našich prác