Warning: Undefined variable $fontFamily in /data/7/6/7664e3e1-6a8f-4df1-8d1e-50bde31ebb10/lulafactory.sk/web/wp-content/plugins/generateblocks/includes/blocks/class-headline.php on line 407
Tetovanie pier - Lula Factory

Tetovanie pier

ČO JE TO VLASTNE PERMANENTNÝ MAKE-UP?

Permanentný make-up pier (tetovanie pier) poznáme všetky, no často sa nám však na našich kamoškách nepáčil – buď bol príliš výrazný, alebo časom nepekne menil farbu, vypadával z neho pigment…

Na toto všetko môžete pri tetovaní pier s akvarelovými pigmentmi zabudnúť. Rozdiel je v kvalitnejších a prirodzenejších pigmentoch, v technike a v neposlednom rade ide, samozrejme, o šikovnosť artistky.

Veľkým hitom sú teraz pery, ktoré vyzerajú, ako keby ani neboli tetované. Ide iba o akúsi „obnovu“ pigmentu a kontúry pier, ktorá vekom, ale aj inými vplyvmi bledne a rozpíja sa. Ženy so svetlou pokožkou majú väčšinou aj svetlé pery a aby vôbec nejaké mali, musia sa denne rúžovať. Ak trpíte často herpesom, vaša kontúra pier je pravdepodobne tiež rozpitá a musíte si pomáhať kontúrovacou ceruzkou.

Tetovanie pier a jeho pôvod

Všetky tieto problémy dokáže vyriešiť bezbolestná procedúra pochádzajúca z Ruska, ktorá trvá asi dve hodiny a efekt pritom vydrží dva roky. Ak máte pery zväčšené kyselinou hyalurónovou a k tomu veľmi svetlý pigment pier, určite sa vám zdajú stále malé. Práve takýmto doplnením pigmentu zrazu uvidíte, aké sú v skutočnosti veľké a odrazu dosiahnete ten vytúžený vau efekt.

Permanentne nalíčené pery

V priebehu rokov sa prírodný hyalurón na perách rozpadá, takže pôsobia tenšie a viac vyplavené. Prajete si, aby vaše pery vyzerali opäť plnšie a elastickejšie, alebo aby ste vyrovnali asymetriu tvaru pier? Obrys pier, po ktorom nasleduje tetovanie pier a tieňovanie, vytvára veľmi prirodzene vyzerajúci plynulý prechod medzi farbou pier a novým vonkajším obrysom, ktorý zodpovedá farbe vašich vlastných červených pier.

Viky – makeup artist, tetovanie pier
Viky – makeup artist, tetovanie pier

Som vaša špecialistka na krásne tvarované pery permanentným make-upom. Tešte sa na prirodzene vyzerajúce pery, ktoré vás vždy potešia.

„Krásna žena dôveruje svojej inteligencii. Inteligentná žena sa nespolieha len na svoju krásu.“
Pablo Picasso